Hírek
2016. November 06. 05:00, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mti - fotó: police.hu
Fegyvereket és lőszereket foglaltak le Érsekvadkerten - VIDEÓ

Négy lőfegyvert és csaknem 700 lőszert foglaltak le a rendőrök egy érsekvadkerti férfi lakásán - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese szombaton az MTI-vel.
Noskó Zsolt tájékoztatása szerint a 66 éves férfi engedély nélkül tartotta a fegyvereket és a lőszereket. A Balassagyarmati Rendőrkapitányság kérésére a Terrorelhárítási Központ műveleti egysége pénteken fogta el a férfit, akinek a lakóházában és annak melléképületeiben a négy lőfegyver és a csaknem 700 lőszer mellett mintegy 380, lőszerekhez való alkatrészt is találtak.
A férfit lőfegyverrel és lőszerrel visszaélés bűntettének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.
2025. Április 06. 08:12, vasárnap | Kék hírek
Azonosította és őrizetbe vette a rendőrség a kolozsvári magyar fiatalt bántalmazó férfit
2025. Április 03. 08:06, csütörtök | Kék hírek
Europol: nemzetközi művelet keretében számolták fel a világ egyik legnagyobb pedofilplatformját
Több mint 30 ország hatóságainak közreműködésével, egy összehangolt nemzetközi művelet keretében felszámolták a világ egyik legnagyobb, gyermekek szexuális kizsákmányolására épülő online platformját, a Kidflixet