Városlista
2025. április 16, szerda - Csongor

Hírek

2017. December 11. 17:43, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset történt a 7-es főúton Tárnoknál

Halálos baleset történt a 7-es főúton Tárnoknál

Halálos baleset történt a 7-es főúton Tárnoknál hétfő délután - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Csámpai Attila elmondta: egy személygépkocsi és egy kisbusz ütközött össze a 7-es főút 23-as kilométerénél. A balesetben egy középkorú férfi olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok

2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld

Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ

Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra

2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban