Városlista
2025. április 16, szerda - Csongor

Hírek

2018. Szeptember 06. 05:00, csütörtök | Sport
Forrás: mti - fotó: Fotó: Dobos Sándor/waterpolo.hu

Hivatalosan is bejelentette lemondását Kemény Dénes, Vári Attila követheti

Hivatalosan is bejelentette lemondását Kemény Dénes, Vári Attila követheti

Hivatalosan is bejelentette lemondását Kemény Dénes, a Magyar Vízilabda Szövetség (MVLSZ) elnöke, utódja Vári Attila lehet, aki vállalta a jelöltséget.

A szövetségi kapitányként három olimpiai bajnoki címet nyert sportvezető már május végén jelezte, hogy távozik posztjáról, az MVLSZ szerdai elnökségi ülésén pedig hivatalosan is megerősítette: szeptember 30-i hatállyal lemond elnöki tisztségéről.

Kemény Dénes, aki 2012-ben vette át a szervezet irányítását, az elnökségi ülésen értékelte az elmúlt évek szakmai eredményeit. Az MVLSZ közleménye szerint az elnökség egyhangúlag, határozatban köszönte meg az elmúlt évek áldozatos és eredményes munkáját Kemény Dénesnek, valamint kiemelte, hogy a magyar vízilabdázás a jövőben is számít a szakemberre.

Az elnökségi ülésen Vári Attila alelnök bejelentette: számos sportszervezet előzetes megkeresésének és felkérésének eleget téve vállalja az elnökjelöltséget, illetve azt, hogy elnöki programját valamennyi tagszervezet és elnökségi tag részére eljuttatja a napokban.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:27, szerda | Sport

Bajnokok Ligája - A Barcelona és a PSG is megszenvedett a továbbjutásért

A papírformának megfelelően, de a vártnál nehezebben az FC Barcelona és a Paris Saint-Germain is elődöntőbe jutott a labdarúgó Bajnokok Ligájában:

2025. Április 15. 07:29, kedd | Sport

Bajnokok Ligája - A klubtörténet legnagyobb csodájában reménykednek Dortmundban

A Borussia Dortmundnál reménykednek abban, hogy kedden este a hazai visszavágón képesek lesznek visszavágni a Barcelonának a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén elszenvedett 4-0-s vereségért.

2025. Április 14. 07:51, hétfő | Sport

Premier League - Újabb győzelmével a bajnoki cím kapujában a Liverpool

Szoboszlai Dominik csapata, az éllovas Liverpool 2-1-re nyert otthon a West Ham United ellen az angol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnapi játéknapján.

2025. Április 14. 07:46, hétfő | Sport

Férfi kézilabda MK - Nyolcadik alkalommal kupagyőztes a Szeged

A Szeged nyolcadik alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát, mivel 31-30-ra legyőzte a négyes döntőre címvédőként érkezett Veszprémet vasárnap a tatabányai döntőben.