Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2018. Szeptember 18. 07:17, kedd | Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Mihádák Zoltán

Kiégett egy volt étterem a fővárosban

Kiégett egy volt étterem a fővárosban

Keddre virradó éjjel kiégett egy volt étterem Budapest II. kerületében, a Hűvösvölgyi úton; az 1500 négyzetméteres, elhagyatott épületben kitört tüzet több óra alatt sikerült csak eloltani

- tájékoztatta a a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t az MTI-t. Kisdi Máté elmondta, hogy a Bánffy György emlékpark közelében található Hűvösvölgyi Vigadó épülete nem sokkal éjfél előtt gyulladt ki, a tűzhöz nagy erőkkel, összesen tizenkét járművel érkeztek ki a fővárosi hivatásos és a rózsadombi önkéntes tűzoltók, akik tíz vízsugárral oltották el a lángokat.

Az oltási munkálatok közben a tetőszerkezet részlegesen beomlott és az épület életveszélyessé vált, ezért csak kívülről tudták oltani a tüzet.

Az oltási munkálatokkal párhuzamosan két közeli épületet - köztük egy óvodát - is védtek a lángoktól. Az elsődleges információk szerint a tűzben senki sem sérült meg.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok

2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld

Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ

Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra

2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban