Városlista
2025. április 8, kedd - Dénes

Hírek

2019. Július 05. 05:01, péntek | Belföld
Forrás: mti

Kisbusszal ütközött egy autó Tarnál, tizenketten megsérültek

Kisbusszal ütközött egy autó Tarnál, tizenketten megsérültek

Tizenketten megsérültek csütörtökön a 21-es főúton Tar közelében, ahol összeütközött egy kisbusz és egy személyautó - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

Dankóné Nagy Éva elmondta: a két jármű a főút 36-os kilométerénél, a sámsonházai elágazásnál eddig tisztázatlan körülmények között ütközött össze. A balesetben az első adatok szerint tizenketten sérültek meg – tette hozzá.

Az útszakaszon a helyszínelés és a műszaki mentés idején teljes lezárás volt érvényben. A rendőrök a forgalmat Tar irányába, illetve a Budapest felől érkezőket Pásztó felé terelték.

Szeles Péter, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság sajtóreferense arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a kisbuszban nyolcan, az autóban négyen utaztak. A helyszínre a pásztói és a bátonyterenyei tűzoltók vonultak ki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 08. 07:51, kedd | Belföld

Szlovákia a száj- és körömfájás betegség miatt ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon

A haszonállatok egy részét sújtó száj- és körömfájás betegséggel összefüggésben Szlovákia keddtől ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon

2025. Április 08. 07:50, kedd | Belföld

Nagy István: nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen

Nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen - hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter az állategészségügyi operatív törzs ülését követő sajtótájékoztatón hétfőn Mosonmagyaróv

2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.

2025. Április 07. 07:29, hétfő | Belföld

Időközi: Nagy arányú ellenzéki győzelem Mosonmagyaróváron

A szavazatok 78 százalékát szerezte meg a tavaly megválasztott polgármester által támogatott jelölt.