Hírek
2017. Szeptember 21. 09:29, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Megvan egy több mint hét éve történt gyilkosság elkövetője
Egy több mint hét éve, a Bács-Kiskun megyei Petőfiszálláson történt gyilkosság feltételezett elkövetőjét azonosították be - közölte a rendőrség csütörtökön a honlapján.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében felidézte: petőfiszállási tanyáján öltek meg egy 66 éves nőt 2010. augusztus 19-én. Akkor a rendőrség azt közölte: a nőt - akinek a holttestét egy szomszédja találta meg - késsel többször megszúrták.
Mostani közleményükben azt írták: a megyei rendőr-főkapitányság munkatársai szerdán beazonosították a feltételezett elkövetőt. A más büntetőeljárás miatt már elfogott 41 éves férfit emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt is gyanúsítottként hallgatták ki a nyomozók.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
