Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2017. Szeptember 13. 14:39, szerda | Belföld
Forrás: police.hu

13 éves, de már emberölési kísérletért őrizetbe vették - VIDEÓVAL

13 éves, de már emberölési kísérletért őrizetbe vették - VIDEÓVAL

Rövid időn belül elfogták és bűnügyi őrizetbe vették a rendőrök a feltételezett elkövetőt Kántorjánosiban, aki megkéselt egy 17 éves fiatalt. Mint kiderült: egy 13 éves helyi fiú a gyanúsított.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya emberölés bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 13 éves kántorjánosi fiú ellen.

A nyomozás adatai szerint a fiatal szeptember 11-én 22 óra körül Kántorjánosi belterületén előzetes szóváltást követően egy késsel megszúrt egy 17 éves helyi fiút, aki életveszélyes sérülést szenvedett. A rendőrök a bejelentést követően a feltételezett elkövetőt rövid időn belül lakásán elfogták, majd gyanúsítottként kihallgatták. A fiú beismerő vallomást tett. A rendőrök az elkövetés eszközét egy elhagyatott szántóföldi területen megtalálták és lefoglalták. A nyomozóhatóság a további eljárást a gyanúsított bűnügyi őrizetbe vétele mellett folytatja.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld

Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok

Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök

Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".