Hírek
2011. December 18. 15:10, vasárnap |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
680 lóerős a VATH új szuper Mercedese - VIDEÓ
A V63 Supercharged a Mercedes-Benz C63 AMG kupé alapjain nyugszik.
A németországi VATH tuningcég nem ismeri a viccet, ha tuningról van szó: szebbnél szebb járműveit egyre erősebbre csinálja. Nincs ez másként a Mercedes-Benz C63 AMG kupé esetében sem, melyet 680 lóerősre (500 kW) és 840 Nm-esre húztak fel a cég mérnökei, szemben a gyári - szintén nem kevés - 487 paripával (358 kW) és 600 Nm forgatónyomatékkal. A 0-100 km/órás sprintidő így 4,0 másodpercre zsugorodik, míg a végsebesség eléri a 335 km/órát is.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó
Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.
2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld
Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
