Városlista
2026. június 8, hétfő - Medárd

Hírek

2011. December 09. 14:10, péntek | Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség

A Posta is mobilfekvenciát szeretne

A Posta is mobilfekvenciát szeretne

Pénteken a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) képviselői közjegyző és az érintett cégek jelenlétében bontották fel a 900 MHz-es frekvenciasáv árverésére beérkezett jelentkezéseket.

A pályázók között ott volt a Magyar Posta Zrt is

A jelentkezéshez szükséges dokumentációt a jelentkezés időrendje szerint az alábbi cégek adták be: Telenor Magyarország Zrt., Magyar Posta Zrt., RCS&RDS S.A., Vodafone Magyarország Zrt., Magyar Telekom Nyrt., Viettel Group. A beadott dokumentumok formai és tartalmi vizsgálata 2012. január 2-ig lezárul. A hatóság – amennyiben indokolt –, hiánypótlásra hívja fel a jelentkezőket. Az érvényes árverési dokumentációt benyújtó jelentkezők nyilvántartásba vételére és kihirdetésére 2012. január 2-án kerül sor – tudatta az NMHH.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld

A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat

A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.

2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld

Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten

Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán

A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől

Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is