Hírek
2018. Február 13. 12:57, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Autós üldözés után árokba hajtott a rendőrök elől Vizsláson
Rövid időn belül elfogták Vizsláson azt a 33 éves férfit a rendőrök, aki megpróbált elmenekülni az igazoltatás elől.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság járőrei hétfőn 12 óra 35 perckor Vizsláson a Kossuth úton egy személykocsit és annak vezetőjét akarták ellenőrizni. A járművet vezető férfi a rendőrök többszöri szolgálati kocsi fény- és hangjelzése ellenére sem állt meg a járművével, azzal gyorsított, majd árokba hajtott. Ezt követően az autót hátra hagyva, futva menekült tovább a sofőr, akit a járőrök időn belül elfogtak.
A rendőrök az intézkedés során megállapították, hogy a forgalomból kivont járművet vezető 33 éves férfi úgy vett részt a közúti forgalomban, hogy a jogszabályban meghatározott érvényes vezetői engedéllyel nem rendelkezik, és az engedélyhez kötött járművezetéstől a Bátonyterenyei Rendőrkapitányság Szabálysértési Hatósága jogerősen eltiltotta. A rendőrök a bátonyterenyei lakost a Salgótarjáni Rendőrkapitányságra előállították és vele szemben járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetése miatt – őrizetbe vétele mellett - eljárást indítottak.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld
A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg
A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
