Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2013. Július 26. 08:53, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Balatonfüredre költözött tíz napra a Dumaszínház

Balatonfüredre költözött tíz napra a Dumaszínház

Mától tíz napig szórakoztatják a Dumaszínház humoristái a balatonfüredi SunCityben felállított ezer fős sátorban a közönséget. Idén először a Beugró csapata is csatlakozik a humoristákhoz.

A Dumaszínház tagjai és vendégeik nemcsak közös és önálló esteken, hanem zenélve és énekelve is kedvében akarnak járni a humorra éhes közönségnek: Dallal a falnak - zene teneked címmel Hadházi László és Bruti (Tóth Imre) a Pardon zenekar közreműködésével például zenés stand-uppot ad elő, Illés Ferenc, Kovács András Péter és Janklovics Péter pedig Dumaszvingház elnevezéssel improvizatív, dzsesszes, szöveges előadásra készül - közölték a szervezők az MTI-vel.
A DumaImpróban a Dumaszínház előadói vendégművészekkel együtt az estet megelőző egy-két nap híreire rögtönöznek, s most először a Beugró csapata is csatlakozik a humoristákhoz: Debreczeny Csaba és Pokorny Lia Hadházi Lászlóval, Janklovics Péterrel és Mogács Dániellel vív "párbajt" a Dumaszínház vs. Beugró elnevezésű produkcióban.
Idén is a DumaFüreden rögzíti nyári műsorát a Rádiókabaré Bruti, Dombóvári István, Hadházi László, Janklovics Péter, Szobácsi Gergő és a Szomszédnéni Produkció részvételével.
Augusztus 3-án Badár Sándor és a L'art pour L'art önálló műsort ad.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök

Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".

2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére

Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.