Hírek
2011. December 12. 13:26, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Csökken a gázolaj ára, a benzin ára azonban változatlan marad
3 forinttal csökkenti a gázolaj árát szerdától a MOL, a benzin ára nem változik.
A gázolaj átlagára így 424 forintra csökken, a 95-ös benziné marad 395-397 forint marad.A Mol egy hete 3 forinttal csökkentette gázolaj, illetve 2 forinttal a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát.
Közben esett az olaj ára a szabadpiacon. Az amerikai könnyűolaj hordónkénti jegyzése 98 dollárig zuhant, a múlt heti 100 dollárról, miután a jelek szerint az európai vezetők nem jutnak egyezségre az államadósság-válság megfékezésével kapcsolatban, Irán pedig valószínűleg a kibocsátás csökkentése mellett fog felszólalni a holnaputáni OPEC találkozón. Az eurozóna vezetői a tervek szerint a múlt heti megegyezés alapján folytatni fogják a költségvetési szabályok szigorítását.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől
Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is
2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld
Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség
Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség
