Hírek
2017. Május 22. 05:01, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Elindult a szavazás a Petőfi Zenei Díj jelöltjeire
Elindult a szavazás a Petőfi Zenei Díj jelöltjeire, a hazai könnyűzenei színtér legjobbjaira nyolc kategóriában lehet voksolni június 20-ig - mondta a VOLT fesztivál főszervezője vasárnap az M1 aktuális csatornán.
Lobenwein Norbert elmondta: az előző évhez hasonlóan az elismeréseket 2017-ben is június 26-án, a 25. Telekom VOLT Fesztivál mínusz egyedik napján adják át egy nagyszabású gálán.
A főszervező szerint a fesztiváldíj már az első évben is jól működött, a közönség és a szakmai testület olyan nyerteseket választott, akik tavaly valóban a legsikeresebbek voltak.
Kitért a fesztiválturizmus növekvő szerepére is, amely meglátása szerint az egyik legfontosabb ágazattá nőtte ki magát a turizmusban Magyarországon. Mint mondta, VOLT méretű fesztiválból van három-négy az országban, emellett majd minden hétvégére jut két-három kisebb fesztivál, vagy gasztronómiai esemény, produkció, ami a régió és az ország számára is nagy vonzerőt jelent.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
