Hírek
2022. Május 25. 18:10, szerda |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Elítéltek a tokodi asszonyt, aki leszúrta a férjét
Nyolc év börtönre ítélt a bíróság egy asszonyt, aki 2020 áprilisában tokodi otthonukban szíven szúrta a férjét - tájékoztatta a Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség helyettes sajtószóvivője szerdán az MTI-t.
Borbély Veronika közölte: az ittas nő vita közben egy nyolc és fél centis késsel nagy erővel szívtájékon szúrta - szintén ittas - férjét. A sértett a szakszerű orvosi ellátás ellenére a helyszínen meghalt.
Az elkövetőt korábban fél év felfüggesztett börtönre ítélték, mert az ittas állapotban lévő fiának mellkasát és a vállát szúrta meg késsel.
A Tatabányai Törvényszék ítélete nem jogerős, mert az ügyész súlyosításért, a vádlott és védője felmentéséért, illetve enyhítésért fellebbezett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
