Hírek
2013. Június 23. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mno.hu
Eltörli az Xbox One korlátozásait a Microsoft
A nyomásnak eleget téve eltörli a korábbi korlátozásokat az Xbox One konzoljátékra a Microsoft.
Igazán meglepő fordulat állhat be a még meg sem jelent Xbox One karrierjében. Az alig néhány hete bemutatott konzolt ugyanis gyakorlatilag elsöpörte a népharag, hiszen soha nem látott támadáshullám indult meg a cég felé a konzol bejelentése után.
Az Xbox One ugyanis rendelkezett néhány olyan, a játékostársadalmat negatívan érintő korlátozásokkal, amelyekkel a Playstation 4 nem, így a Sony jelentős marketingelőnyre tett szert, és az előrendelések tekintetében is sokkal jobban áll a japán vállalat terméke. A Microsoft igyekszik menteni a menthetőt, így tegnap este bejelentették, hogy minden korlátozást eltörölnek. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy nem lesz szükségünk 24 óránként az internetre csatlakoztatni a konzolt a további játék érdekében, és a használt játékok vásárlása sem lesz akadály. Meglátjuk, hogy ez a pálfordulás milyen hatással lesz a negatívan megbélyegzett Xbox One-ra, de az biztos, hogy a Microsoft egy életre megtanulta, hogy nem szabad lebecsülni a nép erejét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől
Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is
2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld
Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség
Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség
