Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2023. Április 05. 07:05, szerda | Belföld
Forrás: mti

Erősödött szerda reggelre a forint

Erősödött szerda reggelre a forint

Erősödött a forint szerda reggelre a főbb devizákkal szemben a nemzetközi devizakereskedelemben.

Az euró jegyzése 377,54 forintra csökkent a kedd esti 378,17 forintról, a dollárt 344,77 forinton jegyzik a 12 órával korábbi 345,37 forint után, a svájci frank jegyzése 380,51 forintra csökkent 381,25-ről.

Szerda reggeli jegyzésén a forint 0,6 százalékkal áll erősebben a hétfői kezdésnél az euróval, 1,5 százalékkal erősebben a dollárral és 0,5 százalékkal erősebben a svájci frankkal szemben.

Az év eleje óta a forint 5,5 százalékkal erősödött az euróval, 7,6 százalékkal erősödött a dollárral és 5,7 százalékkal erősödött a svájci frankkal szemben.

Címkék: árfolyam, forint

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök

Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".

2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére

Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.