Hírek
2021. Február 23. 21:33, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Fegyelmi eljárás és nyomozás indult két mohácsi rendőr ellen
Fegyelmi eljárás és nyomozás indult két mohácsi rendőr ellen, mert a gyanú szerint hajléktalanokat bántalmaztak a közelmúltban a Duna-parti városban
- közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság kedden az MTI érdeklődésére.
A Blikk keddi számában számolt be arról, hogy a Mohácsi Rendőrkapitányság két járőre két hajléktalant bántalmazott, az eset azért derült ki, mert a szolgálati autójukban elhelyezett kamera élőben közvetítette az eseményeket a lap tudósítása szerint.
A megyei rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére azt közölte, hogy az esettel összefüggésben a Kaposvári Regionális Nyomozó Ügyészség indított nyomozást, ezzel párhuzamosan a Mohácsi Rendőrkapitányság vezetője a járőrök ellen fegyelmi eljárást indított.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld
A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg
A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
