Hírek
2018. Február 13. 16:58, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Felborult egy autóbusz Jászberénynél, többen megsérültek
Hat ember könnyebb sérülést szenvedett kedd délután, amikor árokba hajtott és felborult egy munkásokat szállító autóbusz a 31-es főúton, Jászberénynél
- közölte az Országos Mentőszolgálat Észak-alföldi Mentőszervezet Jász-Nagykun-Szolnok megyei kirendeltségének vezető mentőtisztje az MTI-vel.
Kardos József elmondta: a sérülteket a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház sürgősségi osztályára vitték a mentők. Kérdésre elmondta: nem tudni, hogy a sofőr is a sérültek között van-e.
Sinkó-Káli Róbert, a kórház megbízott főigazgatója elmondta: a hat sérültről röntgenfelvételek készültek, az eddigi információk szerint súlyos, életveszélyes sérülése egyiküknek sincs. A főigazgató agyrázkódásról, csukló- és karsérülésről számolt be.
S. Tóth Anikó, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője elmondta: az autóbuszban 47 ember utazott a sofőrön kívül. A balesethez a jászberényi hivatásos tűzoltók vonultak ki.
Kovács Ágnes, a megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője elmondta: a helyszínelés idején félpályás útlezárás van érvényben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
