Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2017. Október 18. 08:06, szerda | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset az M1-esen, egy sávon halad a forgalom

Halálos baleset az M1-esen, egy sávon halad a forgalom

Egy kamion és egy személyautó összeütközött az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, Tata térségében, egy ember meghalt, egy pedig megsérült

- közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF). A tájékoztatás szerint, a balesetben a személygépkocsi vezetője vesztette életét, a sérültet a mentők kórházba vitték.

Az ütközés miatt a kamion az oldalára borult, ám két utasa nem sérült meg; a műszaki mentés során a tűzoltók daruval állítják talpra a járművet - közölte az OKF.

Gányai Balázs a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője azt mondta, hogy a sztrádán csak a belső sávban halad a forgalom, ezért nagy a torlódás.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld

Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok

Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök

Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".