Hírek
2017. Július 30. 19:13, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt Deszk közelében a 43-as úton
Egy 45 esztendős szegedi nő meghalt, heten megsérültek, amikor két autó összeütközött a 43-as úton Deszk közelében vasárnap délután - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, a 43-as számú főút 8-as kilométerénél egy Szeged felé tartó személyautó eddig tisztázatlan körülmények közt áttért a menetirány szerinti bal oldalra, ahol összeütközött egy szemből, szabályosan odaérkező másik autóval.
Mindkét járműben négyen utaztak, valamennyien megsérültek. Egy 45 éves szegedi nő a helyszínen meghalt, hét embert a mentők kórházba vittek - tudatta a százados.
A rendőrség korábbi tájékoztatása szerint hatan sérültek meg.
A főutat a helyszínelés és a műszaki mentés idejére lezárták, a forgalmat Klárafalván a 4302-es útra, valamint a szőregi körforgalomnál Kübekháza felé terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.

