Hírek
2018. November 16. 07:49, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt egy székesfehérvári üzemben
Munkahelyi balesetben elhunyt a Hydro székesfehérvári üzemének egyik dolgozója – tájékoztatta a Hydro Extrusion Hungary Kft. csütörtökön az MTI-t.
Az elhunyt dolgozó darukezelőként dolgozott, amikor szerda éjfél körül „az üzemcsarnokon belüli anyagmozgatással összefüggésben” a baleset megtörtént. A mentők, a rendőrség és az illetékes hatóság azonnal a helyszínre érkezett, a Hydro vezetősége pedig leállította a termelést – közölték.
A baleset teljes hatósági kivizsgálása mellett a Hydro belső vizsgálata is elkezdődött – tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld
Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet
Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.
