Hírek
2020. Január 18. 09:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó:police.hu
Halálos cserbenhagyásos gázolás történt Salgótarjánban
Elfogták azt az autóst, aki halálra gázolt egy nőt pénteken Salgótarjánban, majd cserbenhagyta - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Dankóné Nagy Éva elmondta: a 34 éves férfi ittasan vezetett, majd a Rákóczi úton elütött egy gyalogost.
Járművével megállás és segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt - tette hozzá.
A rendőrök a sofőrt elfogták, előállították, és gyanúsítottként kihallgatták, majd intézkedtek őrizetbe vételéről.
A rendőrség ittas állapotban elkövetett, halált okozó járművezetés és segítségnyújtás elmulasztása miatt indított eljárást a salgótarjáni férfi ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
2026. Január 20. 07:07, kedd | Belföld
NAK-Magosz: online petíció indult az élelmiszer-biztonság és magyar gazdák védelmében
2026. Január 20. 07:06, kedd | Belföld
A Mol szándéknyilatkozatot írt alá a szerb NIS többségi tulajdonának megvásárlásáról
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
