Hírek
2016. Szeptember 27. 07:38, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Halálos gázolás Dabason, elfogták a cserbenhagyót
Segítségnyújtás elmulasztásával és közúti baleset gondatlan okozásával gyanúsítja a Dabasi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya azt a 23 éves dabasi fiatalembert,
aki hétfőn késő este elgázolt egy kerékpárost a Pest megyei településen, majd segítségnyújtás nélkül továbbhajtott - közölte keddre virradóra a nyomozóhatóság a honlapján.
A rendőrség közlése szerint a gyanúsított személyautóval közlekedett Dabason, és a Vasút utcánál ütötte el a kerékpárost. A balesetben a biciklis olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrök egy dabasi utcán találták meg a 23 éves férfi által vezetett autót. A beszerzett adatok alapján a gyanúsítottat a baleset okozása után egy órával, dabasi otthonában fogták el és előállították a rendőrkapitányságra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.

