Hírek
2017. Szeptember 01. 17:44, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt egy embert a vonat Rákospalota és Dunakeszi között
Halálra gázolt egy embert a Nyugatiból Vácra tartó személyvonat péntek délután. A Budapest-Vác-Szob vasútvonalon, Rákospalota-Újpest és Dunakeszi között csak az egyik vágányon közlekednek a vonatok a helyszínelés miatt
- tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t. Kavalecz Imre elmondta: 30-40 perces késésekre kell számítaniuk az arra utazóknak az esti órákig.
Ezen a vonalon kora délutánra javították meg a Göd és Vác közötti szakaszon leszakadt felsővezetéket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld
Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet
Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.
