Hírek
2017. Augusztus 24. 14:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: ksh
Hamarosan kezdődik az iskola – Ennyit költünk rá!
A KSH adatai szerint 2016 augusztusában és szeptemberében egy tanuló beiskolázása átlagosan 15 300 forintba került, az összes iskoláztatásra fordított összeg legnagyobb részét a ruházat és a cipő tette ki.
A szülői terheket némileg csökkentette, hogy a diákok 31 százaléka ingyenesen, 30 százalékuk pedig kedvezményesen jutott hozzá az iskolai étkezéshez, 696 ezer gyermek pedig ingyen kapta a tankönyveit.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
2026. Január 20. 07:07, kedd | Belföld
NAK-Magosz: online petíció indult az élelmiszer-biztonság és magyar gazdák védelmében
2026. Január 20. 07:06, kedd | Belföld
A Mol szándéknyilatkozatot írt alá a szerb NIS többségi tulajdonának megvásárlásáról
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
