Hírek
2013. Augusztus 03. 12:32, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Három órát kell várni a kilépésre Röszkénél
A szabadságukra hazautazó, Nyugat-Európában dolgozó vendégmunkások miatt jelentős, háromórás várakozás alakult ki a röszkei határátkelőhely kilépőoldalán szombat reggel.
Jászai Linda elmondta: a rendőrség az M5-ös autópályáról Tompa felé tereli a forgalmat.Szintén intenzív a forgalom az ásotthalmi átkelőnél, itt a kilépő és belépő autósoknak egyaránt egy-egy órát kell várakozniuk - tudatta a főhadnagy.
A torlódás elkerüléséért és a gyorsabb átlépésért célszerű a tiszaszigeti határátkelőhelyet igénybe venni, amely 7 és 19 óra között tart nyitva. A szóvivő azt tanácsolta az autósoknak, hogy indulás előtt tájékozódjanak az aktuális forgalmi helyzetről a rendőrség honlapján (police.hu), és a hőség miatt készüljenek kellő mennyiségű folyadékkal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől
Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is
