Városlista
2026. július 23, csütörtök - Lenke

Hírek

2012. December 04. 22:10, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Havazás - Három megyében jelentős mennyiségű hó várható szerdán

Havazás - Három megyében jelentős mennyiségű hó várható szerdán

Az Országos Meteorológiai Szolgálat figyelmeztető előrejelzése szerint szerdán jelentős mennyiségű hóra kell számítani Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves és Jász-Nagykun-Szolnok megyében, ahol 24 óra alatt több mint 10 centiméter hó hullhat.

Mint írták, az éjszaka folyamán váltakozó intenzitású havazás, eleinte délen, délnyugaton havas eső várható. Szerda reggelig a nyugati, délnyugati országrészt leszámítva 3-10 centiméternyi havat valószínűsítenek. Ennél több hóra főként a Mecsekben és az Északi-középhegységben lehet számítani.
Reggelre a Dunántúlon, majd délelőtt várhatóan a Duna-Tisza-közén is megszűnik a havazás. Szerda kora délutánig a Tiszántúlon hullhat még néhány centiméter friss hó, de a nap további részében számottevő havazás már ott sem valószínű - írta a meteorológiai szolgálat.
Szerdán a legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet mínusz 3 és plusz 1 Celsius-fok között valószínű. A maximumok 0 és plusz 5 fok között várhatók.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld

NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány

Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében

2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld

A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg

A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.

2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld

Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész

Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.

2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette

Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.