Hírek
2018. Március 18. 12:22, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Helyreállt az áramszolgáltatás Heves megyében
Heves megyében az áramellátásban keletkezett károkat mindenhol felszámolta a szolgáltató - közölte a Heves megyei katasztrófavédelmi szóvivő vasárnap az MTI-vel.
Nagy Csaba elmondta: a hóviharban szombat este villanyvezetékekre dőlt fák okoztak áramellátási üzemzavart Hevesen, valamint Hevesvezekény, Tarnaszentmiklós és Pély térségében.
Az áramkimaradás összesen mintegy 2000 fogyasztót érintett - tette hozzá, jelezve, hogy a szolgáltató a károkat az éjszaka folyamán mindenhol felszámolta, így hajnal óta újra zavartalan az elektromos ellátás a megyében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől
Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld
Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség
Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség
