Hírek
2014. Március 06. 13:47, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI
Hídépítés miatt lezárják vasárnap a 8-as főutat Öskü és Hajmáskér között
Hídépítés miatt lezárják vasárnap a 8-as számú főutat Öskü és Hajmáskér között - tájékoztatta a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön az MTI-t.
A rendőrség március 9-én 6 óra és 18 óra között a 8-as számú főút Öskü és Hajmáskér közötti szakaszát teljes szélességében lezárja - írták. Közlésük szerint az útlezárást a főút felett átívelő híd építése indokolja.
A forgalomkorlátozás idején a hídépítést végző cég 32 méteres pilléreket szállít a hajmáskéri vasútállomásról a beépítés helyszínére. A rendőrség a túlmértes szállítmányokat kíséri.
A lezárt útszakasz Várpalota felől Öskü irányába, Veszprém felől pedig Hajmáskér irányába kerülhető el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
