Hírek
2015. December 02. 07:44, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Húszezreseket hamisítottak
Pénzhamisítás megalapozott gyanúja miatt öt ember ellen eljárást indított a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda - közölte az ORFK kommunikációs szolgálata szerda reggel a police.hu oldalon.
A gyanúsítottak szeptember óta hatmillió forint értékben gyártottak és hoztak forgalomba a laikusok megtévesztésére alkalmas hamis 20 ezer forintos bankjegyeket. A nyomozók hamis bankjegyeket, valamint a hamisításhoz szükséges eszközöket találtak és foglaltak le. Egy 33 éves budapesti, egy 33 éves, egy 25 éves és egy 42 éves dunakeszi férfit őrizetbe vettek - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó
Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.
2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld
Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
