Hírek
2020. Január 09. 07:39, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Idén is működik a JOGpontok jogsegély-szolgáltatása
Újra megnyílt januárban és kibővült a JOGpontok ingyenes jogsegély-szolgáltatása - közölték a projekteket működtető szervezetek szerdán az MTI-vel.
A JOGpontok munkajogi, cégjogi, adójogi, társadalombiztosítási jogi kérdésekre adnak választ. Segítséget idén már elektronikus levélben is lehet kérni. A kollektív munkajog érintettjei a Munkaügyi Tanácsadó és Vitarendező Szolgálathoz fordulhatnak.
A jogpontok.hu oldal tájékoztatása alapján már majdnem 150 településen nyíltak szolgáltató irodák, de rendezvények keretében másutt is segítenek az érdeklődőknek. A jogsegély chatszolgáltatása jövő csütörtökön indul, az ingyenes telefonvonal már hívható.
A szolgáltatás uniós finanszírozással, a Gazdaságfejlesztési és innovációs operatív program (Ginop) keretében valósul meg. A projekt 399,98 millió forint vissza nem térítendő támogatásban részesült - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld
A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg
A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
