Hírek
2015. Szeptember 03. 07:13, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Illegális bevándorlás - Sokan próbálnak keresni a migránsokon
Sokan próbálnak keresni a migránsokon - közölte az M1 aktuális csatorna, miután egy XI. kerületi hotelre talált, amelyből a kijövő, magukat szírnek valló család egyik tagja azt nyilatkozta:
...hogy taxira várnak, és Németországba szeretnének eljutni.
A családért a felvételek alapján érkezett egy, az M1 beszámolója szerint nem a hivatalos társaságokhoz tartozó taxi. A család nyilatkozó tagja azt mondta: azt nem tudják, hogy meddig viszi el őket a jármű.
Az M1 stábját a hoteltől elküldték arra hivatkozva, hogy magánterületen vannak.
A csatorna beszámolója szerint nemcsak a XI. kerületi hotel környékén, de a város más pontjain is megjelentek az illegális bevándorlók, és bemutattak egy nézői felvételt, amelyen ugyancsak az látható, hogy a főváros XIII. kerületében bevándorlók várakoznak az út szélén, majd taxiba szállnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
