Hírek
2018. Június 06. 11:32, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: katasztrófavédelem
Iskolába rohant egy kamion Magyarszéken
Iskolaépületnek ütközött egy betongyűrűket szállító kamion szerda délelőtt az észak-baranyai Magyarszéken, a balesetben diákok nem sérültek meg, a jármű sofőrje kéztörést szenvedett
- közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Sárkány Sándor elmondta, hogy a 25 tonnás teherautó frontálisan az épület sarkának ütközött, a tanulók abban az időben az iskola másik részében tartózkodtak.
Az ingatlanban keletkezett kárt jelenleg statikus szakértő méri fel, addig a diákok nem mehetnek vissza az érintett tanterembe - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől
Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is
2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld
Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség
Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség
2026. Június 07. 11:00, vasárnap | Belföld
Hegyi Zsolt: június 20-án indul a nyári főszezoni balatoni menetrend
Június 20-án indul, és a MÁV elektronikus rendszereiben hamarosan elérhető lesz a nyári főszezoni balatoni menetrend - jelentette be a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
