Hírek
2019. Október 11. 13:05, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Kannabiszültetvény találtak Ágfalván
Kábítószer birtoklás miatt eljárás indult egy ágfalvi férfi ellen, akinek a pincéjében 34 tő kannabisz növényt és több mint 1600 gramm kábítószergyanús növényi származékot, vélhetően marihuánát találtak.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság péntek reggel a rendőrség oldalán közölte: a soproni rendőrség csütörtökön tartott házkutatást az ágfalvi házban, ahol a növény termesztéséhez és szárításához használt eszközöket, többek között ventilátorokat, szűrőberendezéseket, öntözőrendszert, infralámpákat és sátrakat, valamint készpénzt is találtak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
2026. Január 20. 07:07, kedd | Belföld
NAK-Magosz: online petíció indult az élelmiszer-biztonság és magyar gazdák védelmében
2026. Január 20. 07:06, kedd | Belföld
A Mol szándéknyilatkozatot írt alá a szerb NIS többségi tulajdonának megvásárlásáról
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
