Hírek
2021. Október 19. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Karbantartási miatt forgalomkorlátozás lesz az M3-ason
Karbantartási munkák miatt forgalomkorlátozás lesz az M3-as autópálya heves megyei szakaszán október 19-20-án - tájékoztatta hétfőn az MTI-t a Magyar Közút Nonprofit Zrt.
A cég munkatársai terelőelemeket javítanak a sztráda Budapest felé vezető oldalán a 27-es és 28-as kilométerszelvényben - közölte a társaság.
A munkavégzés ideje alatt, 8 órától 16 óráig a forgalom az érintett szakaszon egy sávra szűkül, továbbá 80 kilométer/órás sebességkorlátozás lesz érvényben - tették hozzá.
A társaság arra kéri a közlekedőket, hogy a torlódások minimalizálása érdekében kellő időben és egymást segítve soroljanak be a forgalmi sávba.
Ajánlott indulás előtt tájékozódni az aktuális forgalmi helyzetről az Útinform szolgálatánál, a www.utinform.hu weboldalon, mert a karbantartási munkák idején hosszabb menetidővel számolhatnak a közlekedők - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
