Hírek
2019. Április 19. 18:01, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Késsel fenyegetett egy nőt a vonaton
A debreceni körzeti megbízottak rövid időn belül elfogták azt a férfit, aki egy vonaton inzultált egy nőt.
Egy jegyvizsgáló hívta a rendőrséget április 18-án 12 óra körül, mivel segítséget kért tőle egy utas, akit egy férfi inzultált.
A rendőrök a debreceni vasútállomásra mentek, ahol meghallgatták a nőt, aki elmondta, hogy a Budapestről Záhonyba közlekedő vonaton utazott egyedül egy fülkében, amikor egy ismeretlen férfi beült hozzá és beszélgetést kezdeményezett vele. A férfi ezután közeledni próbált a sértett felé, aki ezt visszautasította és el akarta hagyni a kabint, azonban az ismeretlen egy kést vett elő és nem engedte ki. A nő ezt követően kiabálni kezdett, mire a férfi elfutott.
A rendőrök a beszerzett információk alapján keresni kezdték a támadót, akit rövid időn belül a körzeti megbízottak Debrecenben elfogtak és előállítottak a rendőrkapitányságra.
A nyomozók kihallgatták és bűnügyi őrizetbe vették a 40 éves tiszabecsei lakost.
A Debreceni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya vele szemben felfegyverkezve elkövetett személyi szabadság megsértése bűntett és szeméremsértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatja az eljárást, amely során előterjesztést tesz a gyanúsított letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
2026. Január 20. 07:07, kedd | Belföld
NAK-Magosz: online petíció indult az élelmiszer-biztonság és magyar gazdák védelmében
2026. Január 20. 07:06, kedd | Belföld
A Mol szándéknyilatkozatot írt alá a szerb NIS többségi tulajdonának megvásárlásáról
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
