Városlista
2026. július 23, csütörtök - Lenke

Hírek

2017. Október 10. 19:21, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Két tizenéves késelt és vert meg egy férfit Győrben

Két tizenéves késelt és vert meg egy férfit Győrben

Emberölés kísérletével gyanúsít a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság egy 15 és egy 16 éves fiút, a fiatalkorúak bántalmazásukkal életveszélyes sérüléseket okoztak egy férfinak Győrben

- közölte a police.hu oldalon a megyei rendőr-főkapitányság kedden. A fiúk vasárnap hajnalban egy parkban vasból készült szemetes edénnyel és később ököllel bántalmazták a padon fekvő férfit, majd egy késsel többször megszúrták.

A férfit a mentők életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba.

A nyomozók hétfőn elfogták a két fiút, mindketten beismerték tettüket.

Címkék: győr, késelés, verekedés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld

Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész

Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.

2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette

Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.

2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld

Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak

Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.

2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld

Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet

Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.