Hírek
2021. Június 05. 10:47, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kétszer is ittasan ült volán mögé egy napon
A debreceni rendőrök most fejezték be az ittas vezető ügyének a vizsgálatát.
A rendőrök Debrecenben a Barackos utcában állítottak meg egy kocsit május 14-én délelőtt. Az egyenruhások a sofőrrel szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott, ezért őt előállították, a vezetői engedélyét pedig elvették – közölte a rendőrség.
A 44 éves férfinek ez nem volt elég, aznap délután visszament az utcán parkoló autójához és ismét volán mögé ült. Pechére a rendőrök azonnal megállították, majd előállítását követően szabálysértési őrizetbe vették. A férfit járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, amely során beismerő vallomást tett.
A Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld
Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
