Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2020. December 26. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Kétszer tört be ugyanabba a presszóba, mindkétszer elfogták

Kétszer tört be ugyanabba a presszóba, mindkétszer elfogták

A bűnismétlés után a rakamazi rendőrök őrizetbe vették a gyanúsítottat.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Rakamazi Rendőrőrsére betörésről tettek bejelentést 2020. december 24-én reggel. A bejelentő elmondta, hogy ismeretlen tettes betört egy tiszanagyfalui presszóba, ahonnan szeszes italt tulajdonított el – közölte a rendőrség.

A rakamazi rendőrök megkezdték az adatgyűjtést, és rövid időn belül azonosították a feltételezett elkövetőt, akit tiszanagyfalui otthonában elfogtak. A lopás vétség elkövetésének gyanújával előállított 44 éves K. L. beismerő vallomást tett, és elmondta, hogy december 23-án este egy vascsővel törte be a presszó ablakát, ahová bemászott, és egy üveg pálinkát eltulajdonított. A rakamazi rendőrök előtt nem volt ismeretlen a férfi, mert két nappal korábban, 2020. december 22-én hallgatták ki gyanúsítottként. A férfi ugyanabba a presszóba tört be, és akkor is egy üveg pálinkát tulajdonított el. A bűnismétlés után a rendőrök gyanúsítotti kihallgatása után a férfit őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

Címkék: betörés, elfogás, Rakamaz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld

Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban

2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld

Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok

Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök

Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.