Hírek
2017. November 12. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy üzemcsarnok a beregi Tarpa közelében
Kigyulladt egy üzemcsarnok a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tarpa határában szombat délután - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság a honlapján.
A tájékoztatás szerint a mintegy 1500 négyzetméteres épület tetőszerkezete teljes terjedelmében égett, a csarnokban több gázpalack felrobbant.
A lángok oltását nagy erőkkel kezdték meg a fehérgyarmati, a mátészalkai, a kisvárdai, a baktalórántházi hivatásos, valamint a vásárosnaményi önkormányzati és a tarpai és a cigándi önkéntes tűzoltók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld
Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet
Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.
