Hírek
2018. Május 08. 16:03, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Kölyökkutyákat próbált kicsempészni egy olasz férfi
Állatkínzás miatt indult eljárás egy olasz férfi ellen, aki egy személyautó csomagtartójában összezsúfolva 19 kölyökkutyát próbált kicsempészni Magyarországról
- közölte e rendőrség honlapján a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.
A járőrök hétfő délelőtt Tornyiszentmiklóson ellenőrizték egy olasz állampolgár kombi személyautóját, amelynek a csomagterében 19 puli jellegű, pár hetes kölyökkutyát találtak. Az állategészségügyi kiskönyvvel és egyedi jelöléssel nem rendelkező, ivóvíz és élelem nélkül, összezsúfolva szállított kölyköket a 26 éves olasz férfi Magyarországon vásárolta és Olaszországban akarta értékesíteni.
A férfi ellen állatkínzás megalapozott gyanúja miatt indult eljárás. A kutyák továbbá ellátását a rendőrök állatvédőkre bízták.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
