Városlista
2026. január 20, kedd - Sebestyén

Hírek

2017. Június 12. 14:01, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Lezárták az M35-öst, mert sör borult az autópályára

Lezárták az M35-öst, mert sör borult az autópályára

Csaknem harminc raklap sör borult az M35-ös autópályára Debrecen határában hétfőn kora délután, az út érintett szakaszát lezárták a rendőrök

- közölte a Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság megbízott szóvivője az MTI-vel. Papp-Kunkli Nóra tájékoztatása szerint a sörös rekeszek egy kamionról estek le. A debreceni hivatásos tűzoltók jelenleg is a helyszínen dolgoznak, az anyagi kár mértékéről még nincs információjuk.

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az autópálya Budapestről Debrecen felé vezető oldalát az ondódi lehajtónál lezárták - tette hozzá.

Címkék: út, Autópálya, lezárás, m35, sör

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld

MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén

A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén

2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld

Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba

Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.