Hírek
2020. Május 06. 06:15, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok
Maró folyadékkal súlyos sérüléseket okozott a gyermekének
Maró folyadékkal öntötte le 19 éves lányát egy férfi Orosházán, mert szerinte a lány gyakran váltogatta partnereit. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.
Vegyszerrel öntötte le a lányát egy férfi 2019. április 21-én Orosházán, az Október 6. utcában. A férfi elmondása szerint a gyermeke gyakran váltogatta partnereit. Megpróbált beszélni vele erről, de nem tudott rá hatni. Ezért egy félliteres műanyag flakonba maró hatású folyadékot tett, és az utcán, egy olyan helyen, ahol tudta, hogy meg fog jelenni a lánya, megvárta őt. Odalépett hozzá és megkérdezte tőle, hogy kivel fog találkozni. Amikor a lány válaszolt, elővette a flakont és azért, hogy ne tudjon elmenni a randevúra, a vegyszerrel lelocsolta őt. A fejére is öntött a folyadékból, ami lecsorgott az arcára, a maró anyag súlyos sérüléseket okozott a 19 éves lánynak – közölte a rendőrség.
Az Orosházi Rendőrkapitányság a férfi ellen súlyos testi sértés bűntett miatt eljárást indított. A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrség a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a büntetőeljárás iratait május 4-én továbbította az ügyészségre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
