Városlista
2026. június 8, hétfő - Medárd

Hírek

2016. Május 03. 13:30, kedd | Belföld
Forrás: mti

Meghalt Wels Péter Mátyás, a TV2 riportere

Meghalt Wels Péter Mátyás, a TV2 riportere

Életének negyvenhetedik évében meghalt Wels Péter Mátyás, a TV2 riportere - közölte a televíziótársaság kedden az MTI-vel.

Azt írták, hogy a Tények munkatársa tragikus hirtelenséggel hunyt el. Kollégái hiába hívták telefonon, nem érték el, ezért kedd délelőtt felkeresték otthonában. Mivel a csengetésre nem nyitott ajtót, a tűzoltókat és a mentőket is értesítették, így jutottak be a lakásba, sajnos azonban már későn.

Wels Péter Mátyás "rendkívül tehetséges televíziós, kiváló kolléga és megbízható barát volt" - fogalmaztak.

Wels Péter Mátyás 1999 óta dolgozott a csatornánál, ahol rengeteg interjút, riportot készített a cégcsoport hírműsorai számára, munkája mellett pedig dokumentumfilmet is forgatott.

A TV2 osztozik a család gyászában és saját halottjának tekinti Wels Péter Mátyást - olvasható a közleményben.

fotó: tv2.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld

Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten

Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán

A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől

Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is

2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld

Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség

Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség