Hírek
2012. Április 24. 07:03, kedd |
Belföld
Forrás: OrintPress
Megvan a rák ellenszere?
Egy amerikai orvos olyan oltóanyagot talált ki, mely szerinte megelőzheti a rák kialakulását.
A hadsereg orvosaként dolgozó George Peoples úgy nyilatkozott: a gyógyszer most kezdi a harmadik fázisú klinikai kísérleteket és várhatóan az FDA jóváhagyását is elnyeri majd - számol be a Fox News.
A klinikai kísérletekben legalább 700 mellrákkal küzdő páciens vesz részt, akik minden hónapban - hat hónapon át - egy bőrbe adott injekciót kapnak. A hat hónap letelte után a betegek egy kiegészítő oltást kapnak hathavonta.
A cél: rák mentesség 3 évig. Peoples egyébként a rák elleni oltóanyagokon dolgozó program vezetője és a 90-es évek óta próbálja megtalálni a rák ellenszerét.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
