Városlista
2026. június 8, hétfő - Medárd

Hírek

2019. Július 26. 08:06, péntek | Belföld
Forrás: mti

Mobilklímákat hívtak vissza a piacról

Mobilklímákat hívtak vissza a piacról

A FAST Hungary Kft. visszahívta a piacról a Sencor SAC MT1221CH, illetve a SAC MT1222CH mobilklíma termékeket.

A társaság MTI-nek küldött közleményében arra kéri a termékeket vásárlókat, hogy áramtalanítsák a készüléket, mert az tűzveszélyes lehet.

Az ügyben a társasághoz eddig két bejelentés érkezett.

A közlemény szerint a bejelentéseket követően vizsgálatot indítottak a meghibásodás beazonosítására a SENCOR SAC MT1221CH, illetve a SAC MT1222CH mobilklíma modelleknél, a termékek értékesítését megszüntették.

A vizsgálat során megállapította a társaság, hogy bizonyos műszaki feltételek mellett a szóban forgó termékek működése során a belső elektromos rendszerben károsodás lehetséges.

Bővebb információkért, a szóban forgó termék visszaküldésével kapcsolatban az ügyfelek a társaság kapcsolatfelvételi központját kereshetik e-mailben info@sencor.hu, vagy a 06 23 330 830 telefonszámon 8 és 17 óra között munkanapokon - írják a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld

Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten

Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán

A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől

Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is

2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld

Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség

Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség