Hírek
2022. November 22. 17:28, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Muzeális értékű villamosokat vittek a Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum leendő helyszínére
A Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum UV3 típusú villamos motorkocsiját viszik trélerrel a Rákóczi hídon 2022. november 22-én.
Az 1960-ban forgalomba állt motorkocsit és az 1939-ben készült EP villamos pótkocsit a Galvani és a Kondorfa utca sarkán lévő telephelyről a múzeum leendő helyszínére, az egykori Északi Járműjavító területére vitték, ahol később felújítják őket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld
Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet
Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.
