Városlista
2026. július 24, péntek - Kinga, Kincső

Hírek

2022. Október 31. 07:07, hétfő | Belföld

Nyirkos, szürke idő lesz, kevés napsütéssel

Nyirkos, szürke idő lesz, kevés napsütéssel

Napközben is sokfelé lesz borongós, nyirkos az idő, de helyenként rövid időre a nap is kisüthet. Számottevő csapadék nem várható, de helyenként szitálás, ködszitálás előfordulhat - írja az Időkép.

Gyenge marad a szél. Hajnalban 7 és 12, napközben 12 és 21 fok között alakul a hőmérséklet, a naposabb tájakon számíthatunk a melegebb délutánra.

Kedden is nyirkos, szürke idővel indul a nap, de napközben már nagyobb eséllyel szakadozhat fel nagyobb területen a rétegfelhőzet, és rövidebb-hosszabb időszakokra a nap is kisüthet. Tartósabban párás, borongós időre elsősorban északon és északkeleten számíthatunk. Legfeljebb elszórtan szitálás fordulhat elő, számottevő eső nem. Helyenként élénk lökések kísérhetik a délies szelet. Délután 12-21 fokra van kilátás, a naposabb tájakon lesz a legmelegebb.

Szerdán egy gyenge hidegfront érkezhet, csökkenhet a ködös területek aránya. Csak kevés helyen alakulhat ki átmenetileg gyenge eső, futó zápor. Az északnyugatira forduló szelet legfeljebb élénk lökések kísérhetik. 13 és 21 fok között alakulhatnak a maximumok.

Címkék: időjárás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld

Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium

Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot

2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld

Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással

Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.

2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld

NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány

Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében