Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2021. Szeptember 13. 08:57, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Óriási értékben találtak hamis parfümöket egy teherautóban

Óriási értékben találtak hamis parfümöket egy teherautóban

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai 2400 üveg, 90 millió forint értékű hamis parfümöt találtak egy teherautó rakterében az M1-es autópálya komáromi szakaszán.

A pénzügyőrök egy szlovák teherautót ellenőriztek, ami a fuvarlevél szerint két raklap árut szállított Romániából Franciaországba. A fuvarokmányon nem szerepelt az áru megnevezése, ezért a jármű átvizsgálása mellett döntöttek - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.

A raktérben lévő, fekete fóliába tekert szállítmányban luxusmárkák jelzésével ellátott parfümöket találtak. A pénzügyőrök a hamis parfümöket lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt eljárást indítottak - áll a közleményben.

Címkék: hamis, lefoglalás, NAV, parfüm

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld

Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok

Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök

Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".