Városlista
2026. július 23, csütörtök - Lenke

Hírek

2015. Szeptember 12. 06:00, szombat | Belföld
Forrás: MTI

Őrizetbe vették az egyéves kislányát megszurkáló lajosmizsei férfit

Őrizetbe vették az egyéves kislányát megszurkáló lajosmizsei férfit

Őrizetbe vettek egy 31 éves lajosmizsei férfit, aki többször hason szúrta egyéves kislányát csütörtökön a lakásukban - tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-t.

Hürkecz Zoltán törzsőrmester elmondta: a férfi a konyhakéssel életveszélyesen megsebesítette a kislányt, akit kórházba vittek.

Hozzátette, hogy a 31 éves férfit a kihallgatása után őrizetbe vették a rendőrök és kezdeményezték az előzetes letartóztatását. Az ügyben a rendőrség emberölés kísérlete bűntett gyanúja miatt indított nyomozást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld

Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész

Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.

2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette

Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.

2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld

Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak

Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.

2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld

Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet

Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.